Кошик  

Немає товарів

0 грн. Доставка
0 грн. Всього

Оформити

Програма лояльності від Elite Club Львів

Редакція 23.03.2017

Мережа Elite Club пропонує своїм учасникам клубу систему лояльності.

При здійсненні покупок Ви маєте можливість накопичувати бонуси, якими надалі зможете розраховуватись за придбані товари.

Особи які не досягли повноліття не можуть приймати участь у програмі лояльності від Elite Club.

Умови бонусної програми

При купівлі будь-яких товарів у мережі магазинів Elite Club Ви отримуєте Клубну картку. Активація картки здійснюється на наступний день після її оформлення та внесення анкетних даних.

За кожен чек нараховуються бонуси – 3% від загальної суми покупки, якими Ви маєте змогу розрахуватися, здійснюючи наступну покупку в мережі магазинів Elite Club. Сума оплати бонусами не може перевищувати більше ніж 50% від повної вартості покупки (не враховуючи вартості за алкоголь та тютюнові вироби).

1 бонус дорівнює 1 гривні

Бонуси не нараховуються при купівлі акційних товарів, оплату доставки та покупку сертифікатів.

Бонуси не використовуються на покупку алкоголю та тютюнових виробів, оплату доставки та покупку сертифікатів.

Для розрахунку бонусами Клієнт повинен обов’язково мати при собі клубну картку. Без неї не можливе списання бонусних балів.

Увага! Для активних учасників клубу в маркетах франшизи (м. Одеса, вул. Армійська, 11) діють особливі умови програми лояльності: Ви отримуєте додатково -3% знижки до клубної ціни, але бонуси при цьому не нараховуються.

Бонуси діють протягом 3-ох місяців з моменту першого нарахування у межах програми, у разі не використання бонуси згорають. Також, клієнт, який протягом року не робить жодної покупки, автоматично втрачає членство в клубі та всі його переваги.

Організатор Програми залишає за собою всі права, у тому числі припинення/зміну Умов.

Виберіть скільки бонусних гривень хочете використовувати